Ünlü su markası Evian’ın “Baby and Me” Uygulaması Rekora Koşuyor

Ünlü su markası Evian’ın “Baby and Me” Uygulaması Rekora Koşuyor


Son zamanlarda sosyal medyada paylaşılan “Baby and Me” uygulaması hepinizin gözüne çarpmıştır. Fransızların dünyaca ünlü su markası Evian’ın akıllı telefon uygulaması olan “Baby and Me” sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

Uygulama ile kullanıcılar, kendi resimlerini bebekliklerine dönüştürerek karşılaştırma yapabilme imkanı buluyor. Uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indiriyorsunuz ve uygulamaya entegre edeceğiniz resmi seçerek Evian bebekliğinizi nasıl yaparmış görüyorsunuz. Ayrıca bebekliğinizi de gösteren fotoğrafı sosyal medya hesaplarınızda kolaylıkla paylaşabiliyorsunuz.

“Baby and Me” reklam filmi ile tanıtımı yapılan telefon uygulamasında marka; bebekleri saflık ve gençlik sembolü olarak konumlandırarak, ortaya çıkan resmin kullanıcıyı ve Evian içtiğindeki hissini yansıtmasını amaçlamış. Markanın reklamdaki başarısının geçmişi epey eskilere dayanıyor aslına bakarsanız. 1998 yılında çekilen “Water Babies” isimli ilk reklam filminde de şimdi olduğu gibi yine bebekler kullanılmıştı. İkinci reklam filmi ise 206 milyon gösterimle onlineda en çok izlenen ikinci reklam filmi “Roller Babies”di.

Evian: Water Babies

Evian: Roller Babies

Evian: Baby and Me

Evian dünyaca ünlü bir su markasıdır.  İsmini Fransa’nın güneydoğusunda bulunan Evianles-Bains kasabasından almaktadır. 1935 yılında yapılan ilk reklam görseli ile bebekler için kaynatmaya gerek kalmadan kullanılan biberon suyu olarak pazara çıkmıştır ve o andan itibaren “Evian bebekleri “olarak bir algı oluşmuştur.

+ There are no comments

Add yours