Markafoni Sponsorluğunda 4. “I Love Sale”

Markafoni Sponsorluğunda 4. “I Love Sale”


“I Love Sale” etkinliğinin ilki 2010 yılında 2 blogger ve 1 sanat yönetmeni tarafından gerçekleştirilmişti.  Bu yıl ekibini daha da genişleten ve moda dünyasının önemli bloggerlarının da desteğini alan etkinliğin sponsorluğunu da “her alışveriş bir aşk” mottosunu benimseyen Markafoni üstlendi.

Etkinlik için Karaköy Muhit’in tercih edilmiş olmasından dolayı çok mutlu oldum. Karaköy son yıllarda hızla konsept değiştirdi. Hem şık hem salaş bir çok mekan açıldı. Ancak Karaköy’de etkinliğin yapıldığı alan biraz küçük ve dardı. Rahat rahat, elimi  kolumu sallaya sallaya gezemedim:) Her sene katılımcıların biraz daha artması ve markaların daha fazla ilgi göstermesi, etkinliğin önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini gösteriyor.

I-love-sale    I-love-sale3

Etkinlik, öğlen 12:00’den akşam 17:00’ye kadar devam etti. Ben öğle vaktinde etkinliği ziyaret ettim. Alana girdiğimde beni Markafoni standı ve harika hediyeleri karşıladı. Renkli ve farklı desenlerdeki markafoni havluları, Coco Chanel’in  “I Don’t Do Fashion, I am Fashion” sözüne kapakta yer verdikleri bir defter ve candy lolipop şekerler gerçekten farklı ve keyifliydi.

I-love-sale2  I-love-sale4

Sanat yönetmeni Duygu Yegül, Turkiye’nin önde gelen Moda ve stil bloggerları Moda Cadısı (Burcu Olgun), Iconjane (Ferhan Talib), Off Ne Giysem (Billur Saatci), Nice Things for Nice Boys (Ufuk Onur Tapan) ve Cizenbayan’ın (Elif Tanverdi) dolaplarındaki parçalar arasında Balenciaga, Dolce&Gabbana, Marc by Marc Jacobs, Zara gibi markaların ürünlerine yer verdikleri “I Love Sale” da fiyat aralığı 1 TL – 200 TL arasındaydı.

 

+ There are no comments

Add yours