Google’ın Yeni E-posta Uygulaması: Inbox

Google’ın Yeni E-posta Uygulaması: Inbox


Google dün bloğundan duyurduğu yeni ürünü “Google Inbox” ile e-posta alışkanlıklarımızı değiştirmeyi amaçlıyor.

Google Inbox Gmail’i yaratan ekip tarafından geliştirilmiş ve artık her yeni çıkan üründe olduğu  gibi kişiselleştirilmeyi öne çıkarmış.

“ Inbox senin için çalışıyor, senin isteklerine göre şekilleniyor”

Mailleri geldiği gibi, geldiği sıra ile göstermeyebiliyor. Senin için önemli içerikleri, senin için önemli olan kişilerden gelen mailleri önceliklendirebiliyor, sıraya koyabiliyor.

Inbox; organizasyonlarınız, toplantılarınız sizin için önemli olan kişilerden gelen fotoğraf veya dökümanlar  gibi mailleri  Highligts ile ilk bakışta görme imkanı veriyor.

“Bundles” özelliği ile mailleri gruplayarak aynı tarz mailleri bir kereden görmenizi sağlıyor.  Highlights özelliği ile organizasyonlarınız, toplantılarınız sizin için önemli olan kişilerden gelen fotoğraf veya dokümanlar  gibi mailleri önceliklendirebiliyor.  Calendar gibi de çalışan Inbox uçuşlarınız, doğum günleri gibi konularda hatırlatma yapıp sizi asiste edebiliyor.

Inbox, Web, İOS ve Android için geliştirildi. Şu an için Beta versiyonu ile yayında. Davet alabilmeniz için inbox@google.com adresine e-posta göndermeniz gerekiyor.

Kısa zamanda Gmail’in yerini alıp almayacağını hep birlikte göreceğiz.

+ There are no comments

Add yours