Despicable Me 2 (Çılgın Hırsız 2) Uzun Bir Aradan Sonra Vizyonda

Despicable Me 2 (Çılgın Hırsız 2) Uzun Bir Aradan Sonra Vizyonda


Despicable Me (Çılgın Hırsız) serisinin birincisi; 3 Eylül 2010’da vizyona girmiş, gelen olumlu tepkiler ve gişe rakamları göz önüne alındığında izleyiciden tam not almış başarılı bir animasyondu. Özellikle filmdeki karakterler, hem sempatiklikleri hem de farklı seslendirmeleriyle izleyicinin kafasına kazınmıştı. Zaten 2010’dan beri filmdeki karakterlerin resimleri ile üretilen kırtasiye malzemeleri, kupa gibi eşyalarla aklımızın hep bir köşesinde kalmayı başarmışlardı.

despicable-me-2-cilgin-hirsiz-2-2despicable-me-2-cilgin-hirsiz-2-3

Filmin ikincisi Despicable Me 2 (Çılgın Hırsız 2) ise kendini hayli özlettikten sonra, 4 Ekim’de vizyona girdi. Öncesinde web sitelerindeki  yaratıcı bannerlar, AVM’lerdeki reklamlar ve videolarla uzun süre başarılı bir tanıtım gerçekleştirdiler.

3 Ekim’de beyazperde.com‘un davetlisi olarak filmin Capitol Spectrum‘daki öngösterimine katıldım. İlk dakikalarında beklediğim heyecanı bulamasam da ilerleyen dakikalarında filmin içine girmeyi başarmıştım. Serinin ilk filminden farklı olarak Despicable Me 2’yi 3D izledik. Minyonlara normalden daha yakın olmak tabi ki daha keyifliydi:) Spoiler okumayı hiç sevmem. O yüzden filmle ilgili fazla ayrıntı vermeyeceğim:)

2. film 1.nin devamı niteliğinde olsa da 1. yi izlemeyenlerin anlamayacağı tarzda değil. O nedenle 3D izleme şansını kaçırmadan filmi hemen sinemada izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca filmin sonunda çok güzel ve gerçek 3D olan kısa bir show hazırlamışlar. Kesinlikle görülmeye değer;)

Size en yakın salonu ve uygun seansları görmek için burayı tıklayınız.

Dispicable Me 2 Teaser

+ There are no comments

Add yours